Velkommen til Profil Grafisk AS

Profil Grafisk AS er en totalleverandør innen skilt, dekor, profileringsartikler og grafiske tjenester. Vi holder til i Kolbu på Østre Toten, og har kunder over hele landet; alt fra private til små og store bedrifter, samt andre skiltmakere. Vi er en gjeng arbeidsomme og motiverte ansatte som kan hjelpe deg med alt fra design, foto og layout til produksjon og montering.

Møt menneskene
sau på jordet
profilgrafisk-fasade

Møt menneskene i
Profil Grafisk

Fokuser på løsningen, ikke problemet.

Kristian Hamar

Daglig leder

Telefon: 995 30 892

Epost: kristian@profilgrafisk.no

Godt design er et språk, ikke en midlertidig stil.

Anneli Kraby

Prosjektleder klær og giveaways

Telefon: 482 79 914

Epost: anneli@profilgrafisk.no

Godt design begynner med en god historie.

Per-Erik Beck Bjørnback

Kreativ leder & fotograf

Telefon: 922 36 167

Epost: pererik@profilgrafisk.no

Kunst er det du klarer å få andre til å se.

Magdalena Bak

Grafisk designer og illustratør

Telefon: 950 44 488

Epost: magdalena@profilgrafisk.no

Design er intelligens som morer seg.

Stian Sakshaug

Grafisk designer

Telefon: 470 24 608

Epost: stian@profilgrafisk.no

Godt design er åpenbart.

Marius Amundsen

Grafisk designer og fotograf

Telefon: 404 66 950

Epost: marius@profilgrafisk.no

Stress ned! Det er hastverk nok til alle.

Lars Listerud

Produksjonsleder

Telefon: 971 34 440

Epost: lars@profilgrafisk.no

Enten styrer du dagen eller så styrer den deg.

Siamak F. Aghdam

Prosjektleder produksjon

Telefon: 413 01 527

Epost: siamak@profilgrafisk.no

En god prosess leder til et godt sluttresultat.

Ola T. Johansen

Prosjektleder produksjon

Telefon: 911 83 031

Epost: ola@profilgrafisk.no

steffen
Enhver ekspert i noe var også ny en gang!

Steffen Glitten Dalheim

Prosjektleder produksjon

Telefon: 926 44 744

Epost: steffen@profilgrafisk.no

Lidenskap fører til perfeksjon.

Jerzy Pecak

Profileringsdesigner

Telefon: 404 55 551

Epost: jerzy@profilgrafisk.no

Det finnes ingen snarvei til et sted verdt å være.

Svein Sand

Produksjonsmedarbeider og montør

Telefon: 61 16 58 00

Epost: svein@profilgrafisk.no

Kvalitet ikke en handling, men en vane.

Even M. Amundsen

Produksjonsmedarbeider

Telefon: 61 16 58 00

Epost: even@profilgrafisk.no

Det finnes en løsning på enhver utfordring!

Are G. Berg

Montør

Telefon: 932 47 564

Epost: are@profilgrafisk.no

Alt er mulig. Det umulige tar bare litt lenger tid.

Trine S. Kristiansen

Profileringsdesigner og montør

Telefon: 61 16 58 00

Epost: trine@profilgrafisk.no

ingvild
Start alltid dagen med et smil. :): – du bestemmer!

Ingvild Hamar

Produksjonsmedarbeider

Telefon: 61 16 58 00

Epost: ingvild@profilgrafisk.no

thomas
Team work makes the dream work!

Thomas Bjerke

Produksjonsmedarbeider og montør

Telefon: 61 16 58 00

Epost: thomas@profilgrafisk.no

menneskene-plassholder-mann
Enten du tror du kan eller ikke – du har rett!

Odd Helge Listerud

Produksjonsmedarbeider

Telefon: 61 16 58 00

Epost: oddhelge@profilgrafisk.no