Hjem > Om oss > Menneskene

Kristian Hamar
Daglig leder
Telefon: 995 30 892
kristian@profilgrafisk.no

Terje Hensvold
Senior
Telefon: 404 08 815
terje@profilgrafisk.no

Odd Helge Listerud
Senior
Telefon: 906 02 330
oddhelge@profilgrafisk.no

Lars Listerud
Produksjonsleder
Telefon: 971 34 440
lars@profilgrafisk.no

Per-Erik Beck Bjørnback
Design og foto
Telefon: 922 36 167
pererik@profilgrafisk.no

Ann Elisabeth Kraby
Prosjektleder tekstil og profileringsartikler
Telefon: 482 79 914
anneli@profilgrafisk.no

Ola T. Johansen
Prosjektleder
Telefon: 911 83 031
ola@profilgrafisk.no

Siamak F. Aghdam
Prosjektleder
Telefon: 413 01 527
siamak@profilgrafisk.no

Magdalena Bak
Design og produksjon
Telefon: 950 44 488
magdalena@profilgrafisk.no

Stian Sakshaug
Design og produksjon
Telefon: 611 65 800
stian@profilgrafisk.no

Are Granden Berg
Montør
Telefon: 932 47 564
are@profilgrafisk.no

Jerzy Pecak
Produksjon og montør
Telefon: 404 55 551
jerzy@profilgrafisk.noo

Svein Sand
Produksjon og montør
Telefon: 611 65 800
svein@profilgrafisk.no

Even Mayer Amundsen
Produksjon og montør
Telefon: 611 65 800
even@profilgrafisk.no

Trine S. Kristiansen
Produksjon og montør
Telefon: 611 65 800
trine@profilgrafisk.no

Carl Oscar Bents
Lærling
Telefon: 611 65 800
carloscar@profilgrafisk.no

Marius Amundsen
Design og foto
Telefon: 404 66 950
marius@profilgrafisk.no